Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Haaland'ın Tercihi Manchester City

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
33,626
29,536
113
1652092472502.png

Borussia Dortmund'un süper yıldızı Erling Haaland, transferde tercihini yaptı.

Transferin güvenilir kaynaklarından The Athletic'in geçtiği bilgiye göre Haaland, Manchester City'nin teklifini kabul etti. İngiliz ekibinin, oyuncunun Dortmund'la 2024'e kadar süresi olan sözleşmesindeki serbest kalma maddesini devreye sokarak transferi bu hafta açıklaması bekleniyor.

Salzburg'da gösterdiği performansın ardından Ocak 2020'de Dortmund'un yolunu tutan Norveçli forvet oyuncusu, Alman ekibinde çıktığı 88 maçta 85 gol attı.

21 yaşındaki futbolcuyla Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih ve PSG de yakından ilgileniyordu.

Dortmund'un Haaland'ın gidişiyle oluşacak forvet boşluğunu yine Salzburg'dan doldurarak Karim Adeyemi'yi kadrosuna katması bekleniyor.

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,239
1,403
113
Beşiktaş alabilirdi demek başka bomba var

4Vendetta

Zor ama imkansız değil..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,305
1,137
113
Haaland için güzel tercih

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,225
1,715
113
Haland City de patates olur bu bebede premier lig temposu kaldiricak kapasite yok
Haci bu yazdığını şaka olarak algılıyorum adamin tam oynayacagi yer bak daha ilk sezondan gol rekoru kirar city.. adami kahveye okeye çağır herkes ara verip sigaraya gittiginde iki daka gol atip geri gelir kopilin potansiyel yuksek..

Galatasaray571

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,609
13,901
113
Haci bu yazdığını şaka olarak algılıyorum adamin tam oynayacagi yer bak daha ilk sezondan gol rekoru kirar city.. adami kahveye okeye çağır herkes ara verip sigaraya gittiginde iki daka gol atip geri gelir kopilin potansiyel yuksek..
Bu yazı burda dursun gülüm Bundesliga ile premier lig temposu arasında çok fark var Benim düşüncem bu City de rakibi de çok işi zor 🙂